גלית גור

פסיכותרפיה
לילדים ומתבגרים
בבנימינה

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed eu tellus at arcu luctus mollis. Aenean luctus sem eu dui rutrum hendrerit. Morbi facilisis tincidunt diam, ac congue magna ornare quis. Vivamus molestie purus a justo dapibus cursus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam erat volutpat. Phasellus quis lectus nisi, ut mattis urna. Nam mattis scelerisque luctus.
galit.gur@gmail.com   054-4713896   ששת הימים 5 בנימינה (המושבה הותיקה) 
ייעוץ התפתחותי בגיל הרך


ייעוץ התפתחותי בגיל הרך הוא חיוני כאשר ההורים חשים כי התפתחות התינוק או הפעוט אינה כשורה, בקצב המתאים או כמצופה מבני גילו. הייעוץ מתמקד בכל תחומי החיים של התינוק או הפעוט - אכילה, שינה, גמילה, התפתחות מוטורית, התפתחות שפתית, התפתחות חברתית ורגשית והתפתחות תקשורת בין-אישית.

בשלב הראשון ניתן לעשות הערכה בהתאם לאינפורמציה המפורטת שניתנת על ידי ההורים. בהמשך נדרשת תצפית בתינוק או בילד - בקליניקה ובגן - ולסיכום ניתן לאבחן באילו תחומים קיים עיכוב התפתחותי, אילו טיפולים נדרשים ולאן לפנות, וניתנים כלים לעבודה בבית על ידי ההורים.

הייעוץ ניתן לבעיות בגיל הרך כמו - שינה, אכילה והאכלה, בררנות ואכילה מוגזמת, גמילה והתלכלכות (אנקומפרסיס), קשיי פרידה, ליקויים בתקשורת הבין אישית וליקויים שפתיים, קשיים נרחבים בהתפתחות, בהשתלבות בגן או בפעוטון.

חייגו עכשיו 054-4713896