גלית גור

פסיכותרפיה
לילדים ומתבגרים
בבנימינה

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed eu tellus at arcu luctus mollis. Aenean luctus sem eu dui rutrum hendrerit. Morbi facilisis tincidunt diam, ac congue magna ornare quis. Vivamus molestie purus a justo dapibus cursus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam erat volutpat. Phasellus quis lectus nisi, ut mattis urna. Nam mattis scelerisque luctus.
galit.gur@gmail.com   054-4713896   ששת הימים 5 בנימינה (המושבה הותיקה) 


תתקשר : 1800-700-300
 

טיפול פסיכולוגי לילד ולמתבגר

הטיפול הרגשי מתמקד בעולמו הפנימי של הילד. המטפל יוצר קשר רגשי של אמון עם הילד, ומקנה לו סביבה רגשית בטוחה שמאפשרת לילד להיפתח ולחשוף את עולמו הפנימי ותפיסתו את משפחתו והסביבה החיצונית.

הטיפול הרגשי נעשה באמצעות משחק (Play Therapy) או באמצעים אומנותיים על פי בחירתו והעדפתו של כל ילד. ילדים באופן טבעי בוחרים במשחק על מנת לבטא את עצמם. למשל - משחקי קופסא, משחקים סימבוליים - דרמה תרפיה (בית בובות, חיות, חיילים, תיאטרון בובות) ואמצעים יצירתיים - תרפיה באומנות (צבעי גואש, טושים, צבעי פנדה, פלסטלינה). באמצעות המשחק מתאפשר למטפל ללמוד ולהבין איזה נושאים מעסיקים את הילד וכיצד ניתן לעזור לו. העבודה עם מתבגרים נעשית באמצעות שיחה. מטרת הטיפול היא חיזוק הביטחון ותחושת הערך העצמי של הילד באופן שיאפשר לו להתמודד טוב יותר עם משימות חייו.

הטיפול הרגשי מתקיים אחת לשבוע עם הילד במשך 45 דקות. אחת לחודש מתקיימת פגישת הדרכה עם ההורים, על מנת לשתף את ההורים בתהליך הרגשי שהילד עובר בטיפול ולהתעדכן במצבו של הילד בסביבתו הטבעית (בבית ובבית הספר/בגן). קיימת חשיבות רבה לשמירה על הרצף הטיפולי וכן על הקביעות של היום והשעה של הפגישה הטיפולית. שמירה על הרצף והקביעות מאפשרת לילד לפתח תחושת ביטחון, תחושת שייכות ויצירת רצף והמשכיות בקשר הרגשי עם המטפל.

הטיפול הרגשי מתאים לילדים מגיל 6 - 12 הסובלים מקשיים רגשיים או התנהגותיים. קשיים רגשיים מתבטאים בחוסר ביטחון, ביישנות מוגזמת, פחדים, חרדות, דימוי עצמי נמוך. קשיים התנהגותיים מתבטאים בהתפרצויות זעם, קושי לקבל סמכות בבית ובבית הספר, וקושי לקיים חוקים או להישמע לגבולות מצד דמויות סמכות (הורים, מורים, גננות).

הטיפול במתבגרים נעשה באמצעות פסיכותרפיה (טיפול בשיחות).
 
חייגו עכשיו 054-4713896