גלית גור

פסיכותרפיה
לילדים ומתבגרים
בבנימינה

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed eu tellus at arcu luctus mollis. Aenean luctus sem eu dui rutrum hendrerit. Morbi facilisis tincidunt diam, ac congue magna ornare quis. Vivamus molestie purus a justo dapibus cursus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam erat volutpat. Phasellus quis lectus nisi, ut mattis urna. Nam mattis scelerisque luctus.
galit.gur@gmail.com   054-4713896   ששת הימים 5 בנימינה (המושבה הותיקה) 


תתקשר : 1800-700-300
 

טיפול דיאדי לגיל הרך

הטיפול הדיאדי מתמקד בקשר בין ההורים לילד. המטפל יוצר קשר רגשי עם הדיאדי (הורה וילד) ומספק סביבה בטוחה שמאפשרת להורה ולילדו להיחשף בפניו. הטיפול הדיאדי מתקיים באמצעים משחקיים ויצירתיים Playtherapy  תרפיה באומנות על בחירתם של הילד וההורה. המשחק והיצירה מאפשרים למטפל להכיר מקרוב את דפוס היחסים בין ההורה לילדו.

מטרות הטיפול הדיאדי הן שיפור הקשר בין ההורה לילד באופן שיספק את שני הצדדים. עבור הילד מטרת הטיפול היא חיזוק הביטחון העצמי, תחושת הערך העצמי ותחושת השייכות למשפחה. עבור ההורים נוצרת הזדמנות לפתח הבנה טובה יותר של הצרכים ההתפתחותיים של הילד באופן שיאפשר להם להתמודד טוב יותר עם משימות ההורות ולחק את יכולותיהם ההוריות.

הטיפול הדיאדי מתקיים אחת לשבוע למשך 45 דקות. הילד מגיע לפגישה טיפולית אחת לשבוע עם אמא ואחת לשבוע עם אב. (ניתן לקיים רצף זה גם אחת לשבועיים). אחת לשבועיים מתקיימת פגישה של הדרכת הורים.

הטיפול הדיאדי מתאים לילדים צעירים, בגיל הרך, התלויים עדיין בקשר הרגשי עם ההורים, ועיקר הקשיים הרגשיים וההתנהגותיים מתבטאים בקשרים עם ההורים ועם הדמויות החינוכיות. הדרכת הורים מאפשרת  להורים לשפר ולחזק את הקשר עם הילד שצורה שתענה על צרכיו ההתפתחותיים ותהווה מקור לסיפוק עבור הילד וההורה.


חייגו עכשיו 054-4713896