גלית גור

פסיכותרפיה
לילדים ומתבגרים
בבנימינה

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed eu tellus at arcu luctus mollis. Aenean luctus sem eu dui rutrum hendrerit. Morbi facilisis tincidunt diam, ac congue magna ornare quis. Vivamus molestie purus a justo dapibus cursus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam erat volutpat. Phasellus quis lectus nisi, ut mattis urna. Nam mattis scelerisque luctus.
galit.gur@gmail.com   054-4713896   ששת הימים 5 בנימינה (המושבה הותיקה) 


תתקשר : 1800-700-300
 

הדרכת הורים

הדרכת הורים מתמקדת בהיכרות מעמיקה של המטפל עם ההורים והמשפחה. מטרות ההדרכה הן פיתוח הבנה טובה יותר של הצרכים ההתפתחותיים של הילד בטיפול, או של כל הילדים במשפחה, והיכולת להיענות להם, פיתוח מודעות לקשיים המשפחתיים ומתן כלים הוריים להתמודדות עם משימות נורמטיביות של החיים הכרוכות בגידול ילדים

הדרכת הורים מתאימה כאשר ההורים חשים כי הם מתקשים מאוד בגידול ילד אחד או מספר ילדים וכי הם מתקשים לענות על צרכי הילד/ הילדים ללא מתח או מריבות או ביסוס קשרים עכורים עם הילדים. הדרכת הורים מתאימה גם להורים המעוניינים לפתח מודעות גדולה יותר להורות שלהם והבנה מעמיקה יותר של הצרכים ההתפתחותיים של ילדיהם. כמו כן, הדרכת הורים היא חיונית כאשר קיים קושי אצל ההורים בהצבת גבולות ובעמדה סמכותית מול הילדים או המתבגרים.
הדרכת הורים חשובה מאוד במצבי חיים מורכבים כמו הורים לילדים מאומצים, הורים שבחרו להיות משפחה אומנת, אובדן, שכול וטראומה משפחתיים, גירושין, שכול, מחלות קשות, נכות ותאונות.
חייגו עכשיו 054-4713896